ROZHODNI SE PRO ZMĚNU

KŘÍDLA ROZTÁHNEŠ CESTOU

KOUČING, TERAPIE, MENTORING

ING. MONIKA ŠVEJDOVÁ

Uzdravení vnitřního dítěte

To že jsme dospělí ještě neznamená, že jsme emočně, mentálně a psychicky vyzrálí a přijali jsme za svůj život 100 % zodpovědnost. Plno traumat si člověk nese z dětství, kdy se nemohl naplno svobodně projevit.

Naši rodiče a autority do nás nevědomě naprogramovali nastavení, vzorce a strachy, která nám v dospělosti brání žít náš plný potenciál. A tak po světě běhá spousta zraněných dětí v dospělém těle.

Práce s vnitřním dítětem je velmi léčivá. Všichni tento archetyp v sobě máme, jen málokdo mu dává pozornost a péči. Ať už jsme měli dětství jakékoli, tak teď je ten čas, dát svému "vnitřnímu dítěti" veškerou pozornost, péči a lásku, kterou v dětství nedostalo.

Možná cítíš křivdu vůči svým rodičům a chtěl jsi mít jiný dětství, ale pro pochopení tvého životního příběhu je důležité toto hluboké uvědomění... 

Každý z nás je na určitém stupni vývoje vědomí. A každý z nás z této úrovně vědomí činíme volbu a děláme v daný moment vše nejlépe, jak dokážeme. Protože kdybychom to uměli lépe, tak to uděláme.

Vše je o nás a o tom, zda chceme vědomě růst a posilovat kolektivní vědomí na další level. Do harmonie, lásky, pochopení, soucitu.

A věř, že sis vybral přesně takový rodiče, který máš, pro posílení a růst tvé duše a je teď na tobě, zda dovolíš, aby tvoje děti jely ve stejných nastaveních tvého rodu nebo zda na sobě odvedeš kus práce a předáš další generaci nové vzorce.

Vše je o nás ...

Schopnost milovat, přijímat a naslouchat sami sobě se skrývá hluboko uvnitř nás.

Práce s vnitřním dítětem je klíčem k léčení nejen našich hluboko zakořeněných ran a traumat, ale také k nalezení úplného míru, harmonie a lásky k sobě samým.

Co to vůbec je to vnitřní dítě?

Představte si to jako malé "já", které se skrývá hluboko v nás, občas zraněné, nepochopené, zanedbané. Je to část nás, která je plná čisté radosti, zvědavosti, ale také strachu a bolesti. Je to část nás, která potřebuje být slyšena, uznána a milována.

Terapie s vnitřním dítětem spočívá v navázání hlubokého kontaktu s touto částí sebe sama. Zahrnuje práci s emocemi, přijetím a transformací našich zranění a traumat.

Může se to zdát náročné, ale věřte mi, výsledky jsou ohromující.

Prvním krokem k navázání kontaktu s vnitřním dítětem je přijetí. Přijmout fakt, že uvnitř nás existuje malé, zranitelné "já", které potřebuje naši péči a lásku. To je klíčovým momentem, který otevírá cestu k hlubšímu porozumění a sebelásce.

Dalším krokem je naslouchání. Naslouchání našemu vnitřnímu dítěti, jeho potřebám, jeho strachům, jeho radosti. Je to proces, který vyžaduje trpělivost, empatii a odvahu.

Léčení traumat a ran přichází, když začneme reagovat na tyto potřeby a pocity. Když začneme dávat našemu vnitřnímu dítěti to, co potřebuje. Ať už je to láska, bezpečí, uznání nebo jen prostý pocit, že je slyšeno a viděno.

Co přináší práce s vnitřním dítětem?

Řešení našich vnitřních konfliktů, strachů a obav. Narovnání zad. Důvěra v sebe a v druhé.

Uvolní se energie a to co bylo v dětství potlačeno, dostává prostor pro propuštění a přichází radost, úleva, přijetí.

To vše přichází, když začneme pracovat s naším vnitřním dítětem a naplňovat ho láskou a porozuměním. Práce s vnitřním dítětem není jen o léčení starých ran.

Je hlavně také o objevování naší vlastní radosti, kreativity a lásky k sobě samým. Je to cesta, která nás vede k hlubšímu pochopení sebe sama, k naplnění a k plné sebelásce.


JAK TERAPIE PROBÍHÁ

Terapie je rozdělena na dvě části. Vědomou a podvědomou (v první části mluvíte vy, co vás trápí, jakou životní oblast potřebujete pořešit, co chcete zlepšit, uzdravit a v druhé jdeme do těla a jdeme uvolňovat zaseklou energii).

Skrz tento léčivý proces se člověk dostává do svého plného potenciálu. Zásadní je uvědomění, že každý jedinec léčí sám sebe svou životní energií, která se rozproudí po uvolnění bloků.

Mým cílem je, aby klient odcházel z terapie s úlevou, a proto potřebujeme dostatek času.

Věřím, že lidé, kteří na sobě pracují nejsou naivní a nemyslí si, že jim jedna terapie dokáže vyřešit všechna nashromážděná traumata a bloky, které si v sobě nesou roky.

Proto vždy doporučuji dlouhodobou spolupráci, kde klienti cítí progres a celkovou změnu.

Pracuji online přes zoom, popř. WhatsApp. Pokud někomu vyhovuje osobní terapie, je možnost ji absolvovat v Praze (cena je vyšší o 300 Kč za hodinu)

CENÍK

Varianta 1
1500 Kč
60 minut
Vhodná pro lidi, co na sobě už dlouhodobě pracují, znají energetickou práci a jdou si pro konkrétní věc, lidem na začátku nedoporučuji.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 2
2 500 Kč
105 minut
Vhodná pro lidi, co chtějí jít do opravdové hloubky a dopřát si pro sebe ten luxus a dostat se k jádru problému. Plevel buď můžete posekat nebo ho můžete vytrhnout i s kořenem. Vhodná varianta pro lidi, co na sobě začínají pracovat.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 3
12 000 Kč
dlouhodobá spolupráce 8 sezení
Pro všechny, kteří se rozhodli pro trvalou změnu ve svém životě a chtějí na sobě pracovat kontinuálně
Objednat se
+420 774 865 151
+420 774 865 151
mona@monikasvejdova.cz