IDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE S MONI - podmínky

Pokud jste rozhodnutí na sobě začít pracovat, tak zavolejte na +420 774 865 151.

Domluvíme si termín a pošlu podklady k platbě. Rezervace termínu bude potvrzena s přijatou platbou.

Nepracuji s lidmi, kteří jsou aktuálně závislí na tvrdých drogách a berou dlouhodobě antidepresiva

(pracuji online přes zoom, popř. Whatsapp, popř. osobní setkání v Praze)

Je jedno jaké téma řešíte, pokaždé Vás to dovede k sobě. K vaší sebehodnotě, sebelásce, sebevědomí, sebeúctě a dalších sebe. 😉 Cílem naší spolupráce je uvolnění odporu a lehkost. Úspěchem je neutrální vztah k danému tématu, který vás aktuálně tíží. Protože na co nereagujeme, to v naší realitě neexistuje a co se nás dotýká, to se nás týká 😉

Těším se na spolupráci. M.

JAK TERAPIE PROBÍHÁ

Terapie je rozdělena na dvě části. Vědomou a podvědomou (v první části mluvíte vy, co vás trápí, jakou životní oblast potřebujete pořešit, co chcete zlepšit, uzdravit a v druhé jdeme do těla a jdeme uvolňovat zaseklou energii). Skrz tento léčivý proces se člověk dostává do svého plného potenciálu. Zásadní je uvědomění, že každý jedinec léčí sám sebe svou životní energií, která se rozproudí po uvolnění bloků.

Mým cílem je, aby klient odcházel z terapie s úlevou, a proto potřebujeme dostatek času. Věřím, že lidé, kteří na sobě pracují nejsou naivní a nemyslí si, že jim jedna terapie dokáže vyřešit všechna nashromážděná traumata a bloky, které si v sobě nesou roky. Proto vždy doporučuji dlouhodobou spolupráci, kde klienti cítí progres a celkovou změnu.

Pracuji online přes zoom, popř. WhatsApp. Pokud někomu vyhovuje osobní terapie, je možnost ji absolvovat v Praze (cena je vyšší o 300 Kč za hodinu)

CENÍK

Varianta 1
1500 Kč
60 minut
Vhodná pro lidi, co na sobě už dlouhodobě pracují, znají energetickou práci a jdou si pro konkrétní věc, lidem na začátku nedoporučuji.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 2
2 500 Kč
105 minut
Vhodná pro lidi, co chtějí jít do opravdové hloubky a dopřát si pro sebe ten luxus a dostat se k jádru problému. Plevel buď můžete posekat nebo ho můžete vytrhnout i s kořenem. Vhodná varianta pro lidi, co na sobě začínají pracovat.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 3
12 000 Kč
dlouhodobá spolupráce 8 sezení
Pro všechny, kteří se rozhodli pro trvalou změnu ve svém životě a chtějí na sobě pracovat kontinuálně
Objednat se
+420 774 865 151
+420 774 865 151
mona@monikasvejdova.cz