IDIVIDUÁLNÍ SPOLUPRÁCE S MONI - podmínky

Pokud jste rozhodnutí na sobě začít pracovat, tak zavolejte na +420 774 865 151.

Domluvíme si termín a pošlu podklady k platbě. Rezervace termínu bude potvrzena s přijatou platbou.

Cena individuální terapie a konzultace: 

60 min - 1500 Kč (vhodná spíš pro lidi, co na sobě už dlouhodobě pracují, znají energetickou práci a jdou si pro konkrétní věc, lidem na začátku nedoporučuji)

105 min - 2500 Kč (vhodná pro lidi, co nikdy nebyli na terapii, terapie je rozdělena na dvě části. Vědomou a podvědomou (v první části mluvíte vy a co vás trápí, v druhé jdeme do těla a jdeme uvolňovat zaseklou energii).

Mým cílem je, aby klient odcházel z terapie s úlevou, a proto potřebujeme dostatek času. Věřím, že nejste naivní a nemyslíte si, že vám jedna terapie dokáže vyřešit nashromážděná traumata a bloky, které si v sobě nesete roky. Upřímně mám ráda dlouhodobou spolupráci, kde klienti cítí progres a celkovou změnu.  

Dlouhodobá spolupráce 8 sezení - 12 000 Kč (probíhá vždy po týdnu) 

Nepracuji s lidmi, kteří jsou závislí na drogách a berou dlouhodobě antidepresiva

(pracuji online přes zoom, popř. Whatsapp)

Je jedno jaké téma řešíte, pokaždé Vás to dovede k sobě. K vaší sebehodnotě, sebelásce, sebevědomí, sebeúctě a dalších sebe. 😉 Cílem naší spolupráce je uvolnění odporu a lehkost. Úspěchem je neutrální vztah k danému tématu, který vás aktuálně tíží. Protože na co nereagujeme, to v naší realitě neexistuje a co se nás dotýká, to se nás týká 😉

Těším se na spolupráci. M.

Plno traumat vzniká v dětství nebo se táhnou rodem z pokolení na pokolení. Pokud jde o rodové zátěže, tak se dřív či později v rodu objeví takzvaný čistič, který začne pracovat na traumatech a zranění a celý rod tím léčit.

Pokud na sobě pracujete, tak nejenže ovlivníte rod na xy generací dopředu, ale léčí se to i zpět, to znamená, že se to přenáší na rodiče, prarodiče atd.

Všechno je energie, která se nedá zničit, ale dá se přeměnit.

Jak?

Skrz přijetí a odpuštění. Žijeme v duálním světě, kdy vždy existují dvě polarity, černá a bílá, dobro a zlo, láska a nenávist, pokora a pýcha. My jsme všechno, proto je potřeba zpracovat traumata skrz přijetí a odpuštění.

Není jiná cesta

Když přichází čistič rodu

Většinou se rodí do komplikovaných vztahů a na své cestě životem se potýká s různými překážky a zažívá mnoho bolesti. Učí se zkušenostmi a cítí energie. Vejde do místnosti a ví, jaký tam je aktuální nastavení.

Má dar empatie, někdy je až extrémně přecitlivělý. Dějí se mu různý těžký životní zkoušky, které jsou jeho učitelem.

Na své cestě se dostane na samotnou hranu a mnohdy přemýšlí nad tím, co tu vůbec dělá, pochybuje, zda to vůbec byla jeho svobodná volba, jít na tento svět. Cítí zranění druhých, neumí si nastavovat hranice, potýká se se závislostmi – ať už ve vztazích či jinak.

Někdy je tak vyčerpaný, že pochybuje o své hodnotě.
Hledá lásku, cítí se fakt mizerně, nic se nedaří a život ho drtí. Nejvíc touží po přijetí, tohle vše hledá zoufale venku.

Když mu dochází síly, tak přemítá nad tím, že skončit to, by bylo to nejlepší.

Ale pak se objeví jiná cesta …cesta dovnitř sebe… do objevování vnitřního světa a nalézání odpovědí. Už se nekouká ven, ví že je to zbytečné. Najednou přes všechny ty emoce strachu a nelásky vidí pravdu. Vidí vzorce, v kterých jede celý jeho rod. Začíná pracovat na léčení traumat, na přijetí sebe a všech. Rozhoduje se odevzdat vše, co mu neslouží, pustit všechny bolesti a rozpustit zranění, vzít si zpět svou sílu, své dary a tvořit rodovou linii s novým nastavením.

Druhým se to nelíbí, nechápou, vyvolává to neklid, někdy konflikty, odlišnost … dochází k čištění rodu ….po pár letech práce na sobě a nalézání cesty k sobě přichází vnitřní klid a mír a ostatní to vnímají…vše se mění…narovnávají se vztahy, už se může obejmout s lidmi, s kterými to dřív nešlo, je tam velké pochopení a soucit, úcta, respekt, přijetí všech a všeho včetně sebe…velká moudrost , životní nadhled, velké uzdravení…obrovská láska