ROZHODNI SE PRO ZMĚNU

KŘÍDLA ROZTÁHNEŠ CESTOU

KOUČING, TERAPIE, MENTORING

ING. MONIKA ŠVEJDOVÁ

Mužsko - ženský princip v nás a jeho vliv na vztahy

Plno žen je dnes v mužské energii a plno mužů zas v té ženské. Je to celé nějak na ruby. Lidé se ve vztazích trápí, protože nám všem chybí pořádný vzory. Jak to tedy má ve vztahu vypadat, aby v něm byla rovnováha a mužská a ženská energie se podporovala a tvořila harmonii?

Mužská energie je ta aktivní a ženská pasivní. Ale neznamená to, že ženy nemůžou být i víc jangové a muži jemnější.

Jen je potřeba ten správný balanc, který poznáte ve chvíli, kdy je vám ve vztahu skvěle. Vztah postavený na lásce, je vyživující a lehký. Vztah postavený na závislosti nám ukazuje, co je potřeba v sobě ještě poléčit....

Jsem ještě vůbec žena, v dnešním světě výkonu?

Dělám všechno. Vydělávám, starám se o dům, manžela, děti. Organizuju, plánuju. Všechno zvládnu sama. Dávám, dávám, dávám a dávám svou energie jenom směrem ven a najednou zjišťuji, že mi v tom není dobře a už nepřichází nikdo, kdo by dal něco mě. Proč?

Protože neumím přijímat. Dávání je mužská energie a přijímání ženská. V dnešním světě výkonu jsme se v tom nějak ztratili. Ženy se honí, berou mužům jejich sílu, energeticky je kastrujou a muži jsou pasivní.

Když půjdeme do hluboké minulosti, kdy se neustále bojovalo a muži museli odejít do války, ženy na vše zůstaly samy a musely se o vše postarat, a tak se pomalu vytratila mužsko - ženská dynamika, kterou se zas potřebujeme naučit žít.

Ženy zjemnit a jít do přijímání a muži zesílit a jít do energie dávání. Vždyť i sexuální energie nám ukazuje, jak to je. Žena přijímá muže do svého těla a skrz tuto energii ho vyživuje.

Jak z tohoto kolotoče ven, aby nám v těch vztazích bylo krásně?

Je potřeba se podívat po rodové linii zpět. V jakých nastavení fungovala tvoje máma, babička, prababička, táta, děda, praděda? Jaké máš vzory pro vztahy? Jak jsi je celý život vnímala? Je potřeba si uvědomit, že to co je v nich, je také v tobě. 

Byla to víla s jemnou energií, které dělalo radost, když ji dával muž pozornost, když ji zahrnoval komplimenty, dárky, pochvalami? Nebo to byla „železná lejdy“, která nedávala svou zranitelnost najevo? Která odvrátila tvář, když ji chtěl někdo obejmout.

A když ji někdo něco pochválil, tak si myslela, že to nemyslí druzí vážně. Byla zatrpklá, zlá, bolavá, zraněná, bojovná? Pohleď na svou ženskou rodovou linii, tam je odpověď.

Zamysli se, co jsi jako malá viděla? Pokud jsi jako dítě zažívala situace, které bolely, není divu, že sis musela nasadit brnění.

Plno žen zavře svá srdce, protože je to nejjednodušší způsob, jak se uchránit před další bolestí. A přestanou přijímat, přestanou být v ženským principu. Důležité je, že tohle všechno jde změnit.

Už jenom tímto zvědoměním se plno věcí dá do pohybu, ale skrz hlubokou vnitřní práci můžeš odevzdat nastavení, která nejsou tvoje a jsou pro tvé vztahy nefunkční.

Chce to pochopit a nacítit energii tvého rodu a to jsou vždycky takové AHA a úsměv na tváři, že z toho klienti skáčou do nebe. 😀 


JAK TERAPIE PROBÍHÁ

Terapie je rozdělena na dvě části. Vědomou a podvědomou (v první části mluvíte vy, co vás trápí, jakou životní oblast potřebujete pořešit, co chcete zlepšit, uzdravit a v druhé jdeme do těla a jdeme uvolňovat zaseklou energii).

Skrz tento léčivý proces se člověk dostává do svého plného potenciálu.

Zásadní je uvědomění, že každý jedinec léčí sám sebe svou životní energií, která se rozproudí po uvolnění bloků.

Mým cílem je, aby klient odcházel z terapie s úlevou, a proto potřebujeme dostatek času. Věřím, že lidé, kteří na sobě pracují nejsou naivní a nemyslí si, že jim jedna terapie dokáže vyřešit všechna nashromážděná traumata a bloky, které si v sobě nesou roky.

Proto vždy doporučuji dlouhodobou spolupráci, kde klienti cítí progres a celkovou změnu.

Pracuji online přes zoom, popř. WhatsApp. Pokud někomu vyhovuje osobní terapie, je možnost ji absolvovat v Praze (cena je vyšší o 300 Kč za hodinu)

CENÍK

Varianta 1
1500 Kč
60 minut
Vhodná pro lidi, co na sobě už dlouhodobě pracují, znají energetickou práci a jdou si pro konkrétní věc, lidem na začátku nedoporučuji.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 2
2 500 Kč
105 minut
Vhodná pro lidi, co chtějí jít do opravdové hloubky a dopřát si pro sebe ten luxus a dostat se k jádru problému. Plevel buď můžete posekat nebo ho můžete vytrhnout i s kořenem. Vhodná varianta pro lidi, co na sobě začínají pracovat.
Objednat se
+420 774 865 151
Varianta 3
12 000 Kč
dlouhodobá spolupráce 8 sezení
Pro všechny, kteří se rozhodli pro trvalou změnu ve svém životě a chtějí na sobě pracovat kontinuálně
Objednat se
+420 774 865 151