KLUB

Pro všechny, co chtějí růst ♥♥♥

CO V KLUBU NAJDETE?

Najdete tam mě, vás 😀 a především cestu sami k sobě.

Klub je rozdělen na dva hlavní pilíře.

♥♥♥

1. Osobní rozvoj

hlavní témata jsou:

Proč o sobě pochybujeme

Proč nás zraňují ostatní

Závislost ve vztazích, proč jsme v takových vztazích a jak s tím pracovat

Proč zachraňujeme ostatní na úkor sebe a jak to změnit

Odpuštění - vědomé techniky, díky nimž odpustíme negativní emoce z těla

Jak si vědomě tvořit svoji realitu

Moc přítomného okamžiku

Zodpovědnost za svůj život

Lítost a soucit, nepleťme si dojmy s pojmy

Proč je pro nás důležitá seberealizace

Zákon karmy, aneb strašák jménem karma

Jaký máme vztah k penězům

Úspěch

Láska, láska, sebeláska 🙂

a další

♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣♣

2. Budováním si své značky a online podnikání

hlavní témata jsou:

Kdo jsem

Jaký je můj produkt

Využití talentu v podnikání

Proč se nezaměřovat na slabé stránky

Byznys plán

Jak dělat atraktivní marketing

5 principů úspěšného podnikání

Reklama na Facebooku

Jak si budovat svoji značku

Živnost a vše kolem ní

a další

Online podnikání a osobní rozvoj, jeden bez druhého nelze, to jsem pochopila už dávno. Přeji si, aby co nejvíc lidí dosáhlo pocitu spokojenosti, úspěchu a odhodili svoje masky a byli sami sebou.

HLAVNÍ MYŠLENKA TOHOTO PROJEKTU

VYTVOŘIT KOMUNITU LIDÍ, KTEŘÍ NA SOBĚ MAKAJ,

JSOU SI NAVZÁJEM INSPIRACÍ A POMÁHAJÍ SI RŮST. 

PRO KOHO JE KLUB URČEN

Pro všechny lidi, kteří na sobě chtějí pracovat.

Kteří chtějí osobnostně růst a ty, co zajímá osobní rozvoj nebo  tvoření si své vlastní značky v online světě.

 A NA CO SE V NĚM MŮŽETE TĚŠIT?

 • Na komunitu, která je na stejné vlně
  Je důležité se propojovat s lidma, kteří vnímají život podobně jako vy. Určitě souhlasíš. 🙂
 • Na pravidelný týdenní obsah z oblasti osobního rozvoje a tvoření si vlastní značky
  Cvičení, tréninky, videjka, živá vysílání, živá setkání...
 • Na pozitivní energii
  Stává se ti, že častokrát sklouzneš do negativní energie a točíš se v kruhu nespokojenosti? Tady se ti to nestane, budeme tu pro sebe, navzájem.
 • Naučíš se nové techniky, jak pracovat sám se sebou, aby ses cítil/a dobře
  Protože mít láskyplný vztah sám k sobě, to je klíč k radosti a spokojenosti
 • A pokud tě láka tvořit si svou značku v online světě, jsi vítán/a
  V klubu je hodně lidiček se svým projektem, u kterých se můžeš inspirovat a růst. V klubu také najdeš technické věci, jak na to, jak se stát inspirací pro ostatní a být úspěšný v tom, co děláš.
 • Na společnou FB skupinu, chat a na stabilní zázemí klubu, kde pohodlně najdeš vše, co potřebuješ ke svému posunu vpřed

CO O KLUBU ŘÍKAJÍ ČLENOVÉ?

Po kliknutí na foto se můžete seznámit blíže s jejich projekty.

Jsou boží 🙂

Ivana Zvolánková
Ivana Zvolánková
Zakladatelka projektu Domov má oáza

Monču jsem poznala v době, kdy jsem byla na rozcestí a potřebovala zjistit, jak dál. Její program Probuď svůj potenciál mi pomohl znovu najít své potlačené talenty a především se rozhodnout. Cesta k mému cíli však vyžaduje mnohem víc a není jednoduchá. Je toho hodně, co se ještě potřebuji naučit a proto jsem s nadšením uvítala možnost stát se součástí jejího dalšího projektu Klub Moniky Švejdové. Mám tak možnost čerpat potřebné a velmi cenné informace. Monča je úžasná žena a skvělý koach. Má otevřené srdce, veliký dar pomáhat druhým a pro mě velmi příjemnou formou předávat rady v oblasti osobního rozvoje a podnikání. Díky Monče jsem na sobě udělala kus práce, dokázala vystoupit ze své komfortní zóny a začít dělat to, co mě baví a naplňuje ❤️.

Gabriela Bisová
Gabriela Bisová
Pomáhám lidem skrz masážní techniky žít spokojený a zdravý život

Jsem moc vděčná že jsem poznala Moniku, která velmi dobře umí vnímat pocity žen, které si myslí že nejen k podnikání musí mít předpoklady a maturitu. Její pohled a vedení mi velmi pomohlo a stále pomáhá, dodává sílu a sebevědomí a taky to, jak se to dělá a aplikuje nejen v hlavě, trpělivost a pochopení. Hledání řešení je Moniky velkou předností, vážím si velmi všeho co děláš, jsi mou velkou inspirací, vděčnost za tebe Gabriela Bisová.

Andrea Dybová
Andrea Dybová
Majitelka eshopu s handmade doplňky www.originalnidomov.cz

Monika je osoba plná svěží energie snad 24hod.denně. Pomohla mi podívat se na věci jinak a uvědomit si, co vlastně chci. Narovinu říká věci, jak jsou. Je velmi inspirující a v klubu MŠ nás velmi srozumitelně každý den motivuje a žene vpřed k našim snům. Děkuji za to.

Zuzana Snajdrová
Zuzana Snajdrová
Zakladatelka projektu tetovanalama.cz

Monča je skvělej člověk, vždy ví, jak pomoci a nakopnout, jak povzbudit i utěšit. Vedle neutuchající emoční podpory narovinu říká to, co je potřeba a nešetří fundované profi rady. Můžu jedině doporučit.

Jana Doudová Horníčková
Jana Doudová Horníčková
Truhlář amatér alias Dřevokaz

Monika je velmi inspirující člověk. Její pozitivní přístup k životu, životní zkušenosti, které ochotně sdílí dál a dobře kladené otázky, to vše vás donutí se nad sebou a svým přístupem k životu zamyslet. Díky tomu všemu jsem se konečně rozhoupala a začala jsem se svým životem něco dělat. Není možné čekat zázraky ihned, ale pokud se budete držet Moničiných rad a budete na sobě pracovat, úspěch přijde. Díky Monice jsem našla cestu, na kterou jsem si dlouho netroufla. Věřím, že vytrvám a budu mít spokojený a smysluplný život, který obohatí nejen mě, ale i mé děti. Za to vše jí moc děkuji.

Iveta Krošláková
Iveta Krošláková
Zakladatelka projektu "Neboj se mateřství"

Monika je žena, která v dalších ženách probouzí dřímající potenciál a dovolím si tvrdit, že pod jejím vedením není možné zůstat na místě a neuspět. To, co dokáže Monika v nás probouzet, to, jak dokáže inspirovat a podporovat, je tak návykové, že si dovolím tvrdit, že pak už není cesty zpět. Právě proto jsem si Moniku vybrala jako člověka, který mi pomůže s plněním mého snu a s tvořením mého projektu. Ono totiž při cestě za svými sny je nesmírně důležité, mít podporu někoho, komu věřím a o kom vím, že mě znovu a znovu nakopne, když to budu potřebovat. A pro mě tím člověkem, se kterým vím, že to dokážu je právě Monika. Moni, velké díky za to, že jsi!

Jana Jílková
Jana Jílková
Zakladatelka webu a eshopu Zdraví 3 v 1

Monika dává do své práce nejen svoje vědomosti, ale i své srdce a intuici. Tím se odlišuje od jiných podnikatelek. Dokáže i velmi mile povzbudit a tím vás nakopne pokračovat dál. Dodala mi větší sebevědomí se prezentovat a při sledování jejích videí či článků začínám chápat i to, co mi nikdo zatím nedokázal vysvětlit. Navíc u ní nacházím i informace, které jsem ještě nikde neslyšela.

Jitka Patková
Jitka Patková
Zakladatelka projektu "ONKOMANŽELKA"

Moniku a její projekt jsem sledovala delší dobu na FB. Pak manžel vážně onemocněl, obrátil se mi život vzhůru nohama. Postupem času se v mé hlavě začal tvořit plán, příběh a sen vydat knihu. Proto jsem vstoupila do jejího projektu a seznámila se s Monikou víc. Díky její podpoře, pozitivní mysli, úžasným radám a zkušenostem, jsem konečně pustila strach a vyšla na světlo se stránkami ONKOmanželka. Jsem sice ještě na začátku, ale bez její podpory bych stále jen snila.

Andrea Bajzíková
Andrea Bajzíková
Zakladatelka projektu DIAár matky

Začiatkom roku 2018 som sa zúčastnila prvého online kurzu. Keďže píšem DIAár matky o diagnóze DM1 diabetes môjho syna, je to dosť bolestivé. V máji som sa preklikala na stránku Podnikajíci máma a spoznala sa s Monikou Švejdovou. V tom čase vznikol jej klub a mňa veľmi zaujal. A dodnes mi tento klub pomáha na mojej ceste k šíreniu môjho poslania. Ďakujem.

Petra Uharček
Petra Uharček
Tvůrkyně a majitelka eshopu My Home Style

Spolupráce s Mončou mě ujistila, že jdu po správné cestě. Jsem ráda za její program, který člověka neustále žene dál a motivuje na sobě pracovat. Monika je vždy otevřená pomoci druhým a toho si velmi cením. Její klub sdružuje, pomáhá a dodává odvahu všem, kdo se nebojí na sobě pracovat a něco dokázat a Monika je jejich úžasnou průvodkyní.

Lucie Štrupová
Lucie Štrupová
Úpěšná podnikatelka a týmová koučka v oblasti ekologicky šetrných výrobků, které patří k top na českém trhu

Monča je pro mě obrovskou inspirací a motivátorem. Líbí se mi její individuální přístup. Její rady jsou velmi cenné jak v mém osobním rozvoji, tak v rozvoji mého týmu.

Jana Kováříková
Jana Kováříková
Fyzioterapeutka, psychoterapeutka, specializuje se na ženy, které touží po miminku a potřebují podat pomocnou ruku

Děkuji Monče, za její podporu, pomoc a povzbuzující přístup. Pomáhá mi makat sama na sobě a hlavně to nevzdávat při prvním neúspěchu. Líbí se mi, jak dokáže krásně pojmenovat to, co nám brání na naší cestě k úspěchu a pracovat s tím. S radostí doporučuji! Jsem ráda, že jsem Tě poznala 🙂. Přeji Ti mega úspěchy v životě. J.

JDEŠ DO TOHO TAKÉ?

Kapacita klubu je 100 lidí

Pojď s náma tvořit něco krásného

Úspěch čeká na každého

Stačí jen aby tvoje "PROČ" bylo silnější než tvůj strach

♣♣♣

A jak to prakticky funguje?

Když se rozhodneš do toho s námi jít, tak částka za měsíční členství se Ti bude pravidelně strhávat každý měsíc z platební karty a to vždy ten den v daném měsící, kdy jsi provedl/a první objednávku (tzn. vstoupil/a jsi do klubu 13.11.2018, tak další platba se strhne 13.12.2018). Snad je to srozumitelný, kdyby ne tak písni. 🙂

Když se rozhodneš své členství v klubu ukončit, stačí zavolat na 774 865151 nebo napsat na messenger nebo email mona@monikasvejdova.cz a opakovaná platba bude zastavena. Vše je o komunikaci, stačí jen dát vědět.

Částka opakované platby je fixní, tzn. nemůže se stát, že když vstoupíš do klubu za konkrétní cenu, tak že se v průběhu změní. Za jakou cenu vstoupíš, tak ta Ti zůstáva.

Období, po které bude částka ztrhávána záleží také na Tobě (ale už teď jsou vypsána zajímavá témata do konce května, pokud vydržíš dokonce, pořádně to oslavíme :D),  když budeš chtít z klubu odejít dřív, zkrátka odejdeš, když budeš chtít zůstat zůstaneš.

Je to jednoduché, každej má svobodnou volbu, tak ji využívejme, co nejvíc. 🙂

V případě, že nemáš platební kartu, či potřebuješ s platbou pomoci, kontaktuj mě a najdeme společně vhodné řešení.

Těším se uvnitř.

Monika

PRÁVĚ NYNÍ MĚSÍČNÍ ČLENSTVÍ POUZE

ZA ZAVÁDĚCÍ CENU 599 Kč

411 Kč

 

Přihláška zde

 

 

Ještě trochu byrokracie

Důvodem založení opakované platby je členství v klubu (opakovaná platba znamená, že se každý měsíc strhne z vaší karty částka 411 Kč za členství)

Dáváte souhlas

 • se založením a parametry opakované platby
 • s uložením platebních údajů na straně platební brány GoPay.

 GoPay nakládá s údaji vaší platební karty podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti ve finančním sektoru). 

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte nám následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučujeme koupit si členství na fyzickou osobu nepodnikatele.

Potřebuješ pomoc?

Napiš na mona@monikasvejdova.cz nebo volejte na 774865151.

Jó a taky mě chytnete na messengeru