Inspirace pro růst hojnosti v roce 2021 – Co je potřeba udělat, než skočíš do nového roku?

Je začátek roku 2021 a lidé mají očekávání, jak se vše změní a to nejlépe samo, i přestože ví, že to takhle nefunguje. K tomu aby se něco změnilo venku okolo nás, je potřeba jít dovnitř. Jojo už jste to slyšeli asi tisíckrát a je to dost otřepaná fráze. Ale kdo to skutečně žije?

Také jste se těšili na konec roku 2020? Oslavili jste se svými nejbližšími Vánoce a Silvestra a těšili se, až tento rok konečně skončí a začne něco nového? Wow! Tolik víry a vzrušení…

Jenže je leden 2021 a místo krásných pocitů, které se měly dostavit, cítí dost lidí prázdno a možná tak i trochu zklamání. Proč? Je to jednoduché. Vždycky budeme sklízet to, co jsme v minulosti zaseli. Ano je to přesně tak.

Tak si zvědom, jaké cíle sis v roce 2020 dala, jakou akci jsi k nim vykonala, jaké myšlenky jsi u toho měla, jak ses cítila? Myšlenky vedou k pocitům a pocity vedou k činům. A na co myslíš, to dostaneš. Takže….kdo se těší na svou sklizeň? 😉

Neexistuje nic jako je kouzelná hůlka, která 31.12. smaže všechno, co nás sralo, tížilo nebo frustrovalo. Je to iluze.

Naši budoucnost si totiž tvoříme přítomným okamžikem a to dost lidem uniká. Takže cítíš se na hnědáka? Super, začni dělat všechno proto, aby ses dostala do lepších vibrací. Ono je fajn si někdy zanadávat, postěžovat si, politovat se, pofňukat si, ale když jsme v tom moc dlouho, začínáme hnít zaživa.

Všechno je o nás a co teď zaseješ, to také v budoucnu sklidíš.

Ok, pojďme si udělat retrospektivu roku 2020 a najít klíč ke své spokojené budoucnosti. A protože inspirace je tou největší motivací, půjdu příkladem.

Jaký byl pro mě rok 2020?

Když jsem 1.1.2020 psala na FB své novoroční přání, stálo v něm toto:

A tak jak jsem přála, tak to přesně bylo. Rok 2020 byl přesně takový, jaký jsem si ho vytvořila. Byl jedním slovem skvělý. Sklízela jsem zasazená semínka z minulých let a nenechala se moc ovlivňovat tou každodenní masírkou z TV. Ne že bychom televizi neměli, máme ji, ale nemáme klasickou anténu s těmi super kanály jako je Nova, Prima, ČT 1 a jejich Televizní noviny apod.

Máme jenom HBO a teď už i Netflix. 😀 Zkrátka si vědomě pouštíme to, co chceme vidět a to co si chceme vyhledat, tak si najdeme na netu. A koneckonců máme kolem sebe lidi, skrz které se k nám informace dostanou.

Nejsme popelnice a nenecháváme do sebe sypat odpadky. Koneckonců stačí ten bordel, který si v sobě neseme z dětství či z minulých životů a není důvod si do sebe házet nevědomě další svinstvo. A tuhle volbu doporučuji každému.

Filtrujte informace, které míří do vaší hlavy, protože to co se tam dostane a vy vědomě neodstraníte, tak to jde jako jed do emočního těla. A to jak se cítíme, má přímou souvislost s tím, jak konáme či nekonáme. A to vytváří naše výsledky v životech. Takže otázka zní. Jaký chceš mít výsledky? 😉

Než skočíš do dalšího roku, zvědom si vše, co se ti v minulém roce povedlo a oceň to! Vem si tužku a papír a zamysli se.

Vrať se v čase. Je rok 2020. Co se ti povedlo, za co jsi vděčná, co oceňuješ?

Vzpomeň si na vše krásné, co jsi prožila. Někomu pomůže, když si to bude psát v bodech a někomu pomáhá příběh. Piš jak ti jde ruka, usměj se a prožívej ty hezké pocity znovu.

 1. Na začátku roku 2020 jsem spustila projekt Daruj kaši a jsem vážně vděčná za to, kolik z vás připojilo ruku k dílu. Rok utekl jako voda a my jsme společnými silami za tu dobu darovali přes dva tisíce kaší. WOW!
 2. Na jaře jsem šla hodně do svého nitra. Cítila jsem velkou únavu a už mě přestávalo bavit být neustále v mužské energii a jet na výkon. Prošla jsem si několika terapiemi, kde jsem si uvědomila v jak velké nerovnováze byly mé archetypy vnitřní ženy a vnitřního muže. Celý rok 2020 se nesl v harmonizaci mužské a ženské energie. Má vnitřní žena se probudila a dovolila si víc přijímat a hlavně začala tančit s vnitřním mužem, který se stáhl a dal jí ten prostor pro spolutvorbu. Dosáhly spolupráci a vzájemné souhry. Konečně jsem si tento rok sáhla na to, kdy se plno věcí děje „samo“. Nastala rovnováha v dávání a přijímání a konečně cítím, jaké to je, být v totálním flow.
 3. Prošla jsem si několika léčebnými rituály, které mi daly odpovědi na mnohé „Proč“. Zjistila jsem kdo jsem, přijala jsem své dary a rozhodla se, že je budu sdílet se světem.
 4. Dovolila jsem si do sebe investovat statisícové částky, abych se ještě víc otevřela hojnosti. Protože to co dáš, to dostaneš. Naopak to nefunguje 😉. V tom je ten fígl. Lidé marně čekají na to, až se něco samo stane, tak se něco změní. Chtějí první brát. Chtějí první vidět a pak věřit. Ale je to vše obráceně. První uvěř a pak uvidíš. První dej a pak přijímej. Jsou to jednoduché zákony.
 5. Odešli z mého života lidé, kteří měli odejít a třeba se naše cesty v budoucnu zas potkají. Třeba až k tomu dozrajeme. A naopak přišli jiní lidé, aby mi nastavili zrcadlo, aby mi pomohli vyrůst, aby mi ukázali lásku a kde mám své hranice a jak si je nastavit. Naučila jsem se zacházet se svou vlastní energií, abych nebyla vysátá jako citrón. Prošla plno zkoušek, na kterých jsem se naučila vážit si sama sebe. Zkrátka zákon o zachování energie funguje dokonale. Něco odchází a uvolňuje prostor pro nové.
 6. Zas jsem se zdokonalila v tom, nezachraňovat ostatní a neposouvat je na další level proti své vůli a nechat je zkrátka růst.
 7. S Márou si užíváme to, že se máme. Je to moje zlatíčko.
 8. Dovolila jsem si nedělat nic a dělat zároveň vše, co chci.
 9. Začala jsem provázet druhé k vlastní síle.
 10. Dokázala jsem navýšit zisky oproti minulému roku.
 11. Rozhodla jsem se víc psát a víc pracovat s lidmi na jejich vnitřních nastaveních, protože vím, co to udělala se mnou a jak mě to posunulo k mé grandióznosti.
 12. Už neztrácím tolik čas s lidmi, kteří si ho neváží. Míň mluvím a víc konám.
 13. A jsem mega vděčná, že jsme po 16 ti letech byli o Vánočních svátcích zas všichni spolu. Byl to krásný čas se svými blízkými.

Shrnutí

Pro mě byl rok 2020 skvělý. Byl to rok ukotvení se sama v sobě, posílení své vnitřní síly, nastavování hranic, probuzení svého ženství a zvědomování si svých talentů a darů.

Zažila jsem úspěchy v byznysu, který se zas rozrostl. Dostala jsem ranec lásky a laskavosti. Posunula jsem se na další level v oblasti osobního rozvoje. A celkově se vyčistilo plno vztahů. Není to dokonalé, ale záleží jaký přístup a postoj ke svému životu máme. Stále je na čem pracovat, stále je co zlepšovat, tak s radostí do toho!

To co se děje vnímám jako velkou transformaci, po které přijde velký rozkvět. Odlučuje se to staré a dává prostor novému. Odebírá se nefunkční a přichází funkční.

Hodně jsem vyrostla a spolu se mnou i mí obchodní partneři a jsem vážně hrdá na to, co společnými silami tvoříme.

Děkuji roku 2020 za vše, co přinesl. Za lásku, za trpělivost sama se sebou, za všechny pokroky, za něhu, za dovolování si, za objevení ženské energie, za péči sama k sobě.

Mějte rok 2021 přesně takový, jaký ho chcete mít. Neznásilňujte se a buďte otevření všemu, co vás posune k sebelásce, sebedůvěře a sebevědomí.

A co bych vám ještě popřála? Mějte zdravé vztahy a hlavně mějte zdravý vztah sami k sobě, pak energie teče. Vytvářejte skrze své pocity krásné energetické pole a vkládejte do něj své záměry, pak to funguje.

Dávejte pozornost tomu, co chcete, aby rostlo a čeho chcete mít dostatek. Protože pokud zaměřujete pozornost na trable, stane se z vás magnet na problémy…

A tak se pojďme otevřít s láskou a pokorou všemu krásnému, co nás v roce 2021 čeká. Tuším, že to bude velká expanze a rozkvět. Díky za ty dary.

S láskou M.

Inspiruji ostatní k tomu, aby se plně otevřeli svému potenciálu a žili tak život v hojnosti a naplnění
Komentáře