Do Naha

V této mini knize popisuji svůj příběh o tom, jaká byla moje cesta (nejen) za podnikáním. Je to prostý příběh ze života o ženě, která se po x letech rozhodla, že si začne měnit život a půjde svým strachům naproti, místo aby před nimi zavírala dveře.

Můžete se inspirovat, zasmát, kritizovat, soucítit, nebo zkrátka jen číst.

Tento ebook četlo již 0 lidí.

A co říkají na "Do naha" čtenáři?

Moničin eBook "Do Naha" má opravdu adekvátní název. Tento eBook je velice emotivní příběh mladé ženy, která se nenechala semlít systémem a měla dost síly na to postavit se na vlastní nohy a jít naproti svým snům a cílům. Monča podrobně a otevřeně popisuje svůj život, svoji změnu a také to, jak se se vším sama poprala. Já sama osobně se v jejím eBooku nacházím a pomohl mi k uvědomění, že cesta, kterou jdu, je pro mě ta správná. Mončin eBook je inspirativní a silné čtení, které vám otevře oči a pomůže vám uvědomit si, že nemusíte být šedá myška, ale každý v sobě můžete objevit poklad, který vevnitř ukrývá. Její kurz Podnikající student je naprosto skvělá záležitost. Sama jsem podnikající studentka a vím, jak moc těžké jsou začátky, kdybych Mončin kurz objevila dříve, neváhala bych ani minutu, protože by mi to ušetřilo hodně času, stresu, strachů a stavů zoufalství, kdy chce člověk jednoduše skončit, protože je na vše sám a hlavně má pocit, že celý systém je proti němu. Monča a její práce, která je dělaná srdcem tyto bariéry ale rozbíjí a otevírá "svobodný" svět všem lidem, kteří chtějí svůj život nejen přežívat ale hlavně žít.

Barbora Stokláskováwww.barboraaref.com ; majitelka firmy Variety Invest s.r.o.

Opravdu "nahý", upřímný příběh, který popisuje situace tak, že než nás "to trkne" musíme pravděpodobně projít všelijakými zkušenostmi. Poselstvím tohoto eBooku je: nenechat se zlomit okolnostmi a jít si vždy za svým!...Monika je dalším příkladem silné ženy, která to dokazuje a může tím pomáhat i ostatním.

Jana Klusoňová zpěvačka, lektrorka, a svobodná podnikatelka, www.janaklusonova.cz

Mona v eBooku Do naha jde opravdu do naha a odkrývá spoustu detailů a svých intimních pocitů. Pro někoho to může být příliš, pro někoho jen vyjádřením vlastních niterných rozpoložení a dojmů. Jestli potřebujete nakopnout (ať už v práci nebo v soukromí), je tento eBook pro vás to pravé. Třeba vás donutí zamyslet se nad vaším životem z jiného úhlu pohledu...

Michaela Skopalová lektorka němčiny a průvodkyně po Německu, www.michaelaskopalova.cz

Osobní příběh o vnímání, uvědomění si své hodnoty a překonání životních peripetií, který Moniku dovedl k překročení vlastního strachu. Tak dlouho se obávala založit si svoji živnost až pochopila, že právě ona sama díky svým zkušenostem může pomoci ostatním zvládnout první potíže na cestě za vlastním podnikáním.

Martina Kolmanovaautorka blogu logopedie s usmevem www.martinakolmanova.cz

Kontakt

E-mail

mona@monikasvejdova.cz

Facebook

Grupa pro začínající podnikatele

Kurz Podnikající student

online kurz pro studenty, kteří chtějí začít podnikat

Facebook

Podnikající student