CESTA K SOBĚ

3 MĚSÍČNÍ TRANSFORMAČNÍ PROGRAM

Tento program Ti pomůže objevit své autentické Já a naplno si dovolit ho žít. Odkopeš vrstvy bahna, pod kterým je tvá sebeúcta. Odhodíš staré a nefunkční programy, které Tě limitují v tom, žít život, který si přeješ. Odhodíš stud, narovnáš záda a začneš vědomě tvořit své nové já.

Přestaneš bojovat a zápasit se životem. Začneš přijímat vše, co život přináší, probudíš své flow, uslyšíš svůj vnitřní hlas a budeš ho následovat a skrz něj žít život podle sebe. Začneš naslouchat sama sobě, svým niterním potřebám, potřebám svého těla

Je čas sednout si zpátky na trůn a žít život podle svých pravidel.

Tahle cesta je pouze pro ty z vás, co máte zodpovědnost za svůj život pevně ve svých rukách. Bude to energeticky náročné. Spustí to ve vás mnoho procesů. Pustí se zadržovaný přetlak. Podíváte se pravdě do očí a za iluze, které nyní žijete. Sáhnete si na emoce, které jsou hluboko schované.

Nebude to žádná procházka růžovou zahradou. Vaše vnitřní já se kompletně rozloží a přeskládá, aby se následně zase složilo do nové formy a nového nastavení. Bude to opravdu náročná cesta. 

Ctím individualitu každého z vás a proto je koncept tohoto programu postaven na individuální práci, ale zároveň práci ve skupině. Chci abyste si zažili pocit oddělenosti a celku. A tyhle dvě polarity vzájemně propojovali. 

PŮJDEME DO TĚLA DO PROŽITKŮ, BUDEME BOURAT VAZBY MINULOSTI A UKOTVOVAT A TVOŘIT BUDOUCNOST SKRZ PŘÍTOMNOST. 

KDY ZAČÍNÁME A JAK TO BUDE PROBÍHAT? 

Program začíná 1.12. a končí 28.2.

Tento program je pro úzkou skupinu lidí. V bezpečném prostoru budeš moct shodit veškeré masky a role, které hraješ. Tento prostor je láskyplný a vše přijímající.

Monika Švejdová

Kdo už se mnou absolvoval nějakou vnitřní práci, tak ví, že tahle cesta je o objevení svojí vlastní síly. A že je to začátek vlastní transformace. Když se na tu cestu vydáte, už nikdy se nebudete chtít vrátit ke svému starému já. Těším se na společnou tvorbu.

CO VÁS ČEKÁ?

Celý program je koncipován tak, abyste se v něm cítili dobře. Žádné přehlcení. Jen ty, my a bezpečný prostor. 

Čeká nás tříměsíční cesta, která začne 1. prosince. Možná vás napadne, proč nezačneme až v novém roce? Protože to, co už nám neslouží, necháme v roce 2022. Takže první měsíc budeme pouštět to, co už nechceme a nepotřebujeme v našich životech.

JAK BUDEME SPOLUPRACOVAT?

Uvidíme se každý týden na zoomu nebo ve facebookové skupině, buď v rámci skupinových rituálů nebo osobních konzultací. Zároveň na sobě budete pracovat i sami. Součástí programu jsou pracovní listy pro vaši sebereflexi. 

Z každého měsíce budete mít výstup a ujasněnou vizi, kam směřujete. Ze všeho bude záznam, abyste se k tomu mohli pohodlně vracet.

Každý se mnou podstoupí také individuální sezení (online skrz Zoom). Jak to bude probíhat nelze teď popsat, protože záleží na tom, co kdo konkrétně řeší.

S někým půjdeme víc do hloubky, někomu bude stačit jít do menších vrstev, někdo bude pouštět, někdo přijímat, někdo dávat, někdo spojovat duši s tělem, někdo čistit rodovou zátěž a léčit svůj rod, někdo bude řešit sebehodnotu, sebepřijetí, pokoru, jiný zas zranění z minulosti či vnitřní dítě, někdo si bude ladit mužský a ženský princip a nastavovat se do funkčních energií, někdo si sáhne poprvé na lehkost nebo hojnost, někdo si bude zpracovávat zradu, pocity viny, méněcennost, žárlivost, vztek, lítost, atd...

Každý z nás jsme individuální bytost, která je součástí celku, nelze tu přesně popsat, jak sezení bude probíhat, vždy je to tady a teď a o každém z nás.

Zkrátka budeme přijímat vše co je naše, poznávat svou moc a pouštět vše, co nám neslouží a zároveň otvírat náš potenciál.

Na závěr nás bude čekat setkání v Praze, kde proběhne společný aktivační rituál na přijetí vašeho nového JÁ.

1. MĚSÍC

Pustíš se všeho, co už nechceš dál vláčet. Veškeré vzorce, které táhneš sebou už několik let. Jsou to vzorce, které ani nejsou tvoje, jsou to vzorce tvého rodu. Přebrané, nefunkční, nevyhovující. Abychom se dostali do flow, do nového, je potřeba zbourat limity, který nám nedovolují žít své autentické já. Takže všechny masky dolu. Půjdeme do naha 🙂 Čeká nás pouštění limitů a strachů. Tahle část bude nejtěžší a proto je potřeba ji udělat jako první a nechat tu nálož starého v roce 2022.

2. MĚSÍC

Čeká nás práce na nových nastaveních. Jsi úplně nahá a záleží na tobě, co si oblečeš a co pozveš do svého života. V lednu dáš prostor po nové a začneš ho utvářet. Budeš brousit diamant. Budeš psát nový příběh a emočně ho propíšeš do každé buňky svého těla. 

3. MĚSÍC

V únoru budeš kotvit vše nové, co sis v lednu nastavila. Bude to náročné období plné zkoušek, protože se bude ozývat hlásek minulosti. Budeš kotvit esenci tvého nového JÁ a tvá sebeúcta bude zářit do celého světa. Vše ukotvíme na aktivačním rituálu v Praze.

PRO KOHO TENTO PROGRAM JE?

Pro lidi, kteří:

  • se chtějí osvobodit od zátěže minulosti a začít si tvořit přítomnost podle sebe
  • chtějí na sobě pracovat zevnitř a mají odvahu podívat se do hloubky své duše a na své stíny a přijmout je
  • chtějí ve svém životě změnu
  • nechtějí žít podle nastavení, která v minulosti přebrali od jiných autorit

PRO KOHO TENTO PROGRAM NENÍ?

Pro lidi, kteří:

  • si myslí, že je tento program spasí
  • očekávají, že za ně někdo druhý vyřeší jejich problémy
  • nedokážou převzít zodpovědnost za svůj život
  • si nikdy nehrábli do sebe a děsí je to
  • jsou pod vedením psychologa, psychiatra, nebo psychoterapeuta a berou léky

Pokud jste v péči psychiatra nebo psychologa, tak určitě nedoporučuji vstupovat.

Vstup do programu si pořádně rozmyslete, není to levná investice a jestli cítíte, že nejste připraveni, tak nevstupujte. 

Ale pokud věříte v sebe a chcete se vymanit z pout, které vám nedovolují žít vlastní autentické já, pojďte do toho. 

CENA 

Cena 3 měsíčního programu s individuální péčí je 40 000 Kč

Program je již uzavřen.

Potřebuješ se ujistit, zda já jsem ten pravý průvodce pro tebe? Rezervuj si krátký call 

Chápu, a proto mi napiš sms. Ozvu se zpět a během krátkého hovoru zjistíme, zda si ladíme, zda si naše energie sedí a jestli zrovna já Ti můžu pomoct. Důvěra je klíč.

+420 774 865 151